"Enter"a basıp içeriğe geçin

Tekvando Federasyonu Lideri Metin Şahin ve atletlerden ‘koronavirüs’ bildirisi

Koronavirüs ile gayret için spor topluluğundan dikkat çeken bildiriler gelmeye devam ediyor. Türkiye Tekvando Federasyonu Lideri Metin Şahin ile ulusal sportmenler Hatice Kübra İlgün ve Zeliha Ağrıs da vatandaşlara davette bulundu.

LİDER METİN ŞAHİN: KONUTTA KAL TÜRKİYE
Federasyon Lideri Metin Şahin, salgına karşı konutta kalınmasını isteyerek, “Kendimizi, ailemizi ve sevdiklerimizi korumak için lütfen meskende kalalım. Kovid-19 virüsü ile uğraş ettiğimiz bu günlerde mecburî durumlar dışında konutumuzdan ayrılmıyoruz. Virüs ile çabada Sıhhat Bakanlığımızın ikazlarını dikkate alalım. Konutta kal Türkiye” dedi.

HATİCE KÜBRA İLGÜN: SIHHAT BAKANLIĞI’NIN İKAZLARINI DİKKATE ALALIM
Ulusal tekvandocu Hatice Kübra İlgün de kurallara vurgu yaparak, “Değerli atlet kardeşlerim; kendimizi, ailemizi, sevdiklerimizi korumak için Sıhhat Bakanlığımızın ikazlarını dikkate alıp, zarurî olmadığımız sürece dışarı çıkmamaya ve meskende kalmaya ihtimam gösterelim” diye konuştu.

ZELİHA AĞRIS: MECBURÎ OLMADIKÇA MESKENDEN AYRILMAYALIM
“Dışarı çıkmayın” diyen ulusal tekvandocu Zeliha Ağrıs da, “Kendimizi, ailemizi, sevdiklerimizi korumak için Sıhhat Bakanlığımızın ihtarlarını dikkate alalım. Mecburî olmadığı sürece konuttan ayrılmayalım” sözlerini kullandı.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın