"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni yıl bildirileri ve kutlama kelamları 2020 yılı kutlama bildirileri

Heyecanla beklenen bir gün daha geldi, çattı. Milyonlarca vatandaş yeni yıl için son hazırlıklarını yaparken geri sayımda başladı. Sevdiklerine sağlıklı, huzurlu, memnun yıllar dilemek isteyenler en hoş yılbaşı iletileri ve kelamları araştırmaları yapıyor. Armağanlarınızı de farklı bir boyuta taşıyabileceğiniz yeni yıl iletileri bu yıl da sizlerle… Kısa, uzun, komik ve fotoğraflı seçenekler ile yılbaşı bildirisi ve kelamları çabucak detayları inceleyerek seçebilirsiniz.

EN HOŞ YILBAŞI İLETİLERİ VE KELAMLARI
En hoş yeni yıl iletileri ile sevdiklerinizi tebessüm ettirebilirsiniz. 31 Aralık Salı günü birbirinden farklı seçenekler ile yılbaşı bildirisi bu başlık altından yollayabilirsiniz.

HOŞGELDİN 2020: YENİ YIL KUTLAMA BİLDİRİLERİ
Keyifli yıllar dileklerinizi sevdikleriniz ile paylaşmak için yanlışsız yerdesiniz. Whatsapp, Instagram yahut öteki toplumsal medya hesaplarınıza ekleyeceğiniz ya da SMS ile göndereceğiniz birbirinden manalı ve komik yeni yıl bildirisi seçenekleri burada.

* Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Keyifli yıllar…

* Hayatınca hoş yıllar, keyifli yarınlar dostça dostluklar daima senin olsun. Memnun yıllar.

* 2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2020 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla memnunluk getirir. MEMNUN YILLAR…

* Acısıyla, tatlısıyla, uygunuyla kötüsüyle bir yıl daha geçti. Yeni yılın güzelliklere vesile olmasını dilerim.- Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına itimat ve sevgine sarıl. Yeni yıl senin muvaffakiyetlerinin anahtarı ile hayal ettiğin tüm kapıları açacaktır. Keyifli Yıllar!

* 2020 hepimizin unutamayacağı hoşluklar getirsin. En başta ülkemizde sonra da dünyada huzur eksik olmasın.

*Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl üzere geride kalması umuduyla… Kaç Yıllara!

*Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sıhhat, memnunluk, sevinç, muvaffakiyet, çokça para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Keyifli Yıllar…

*Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür uzunluğu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın