"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ulusal sportmen Serdar Koca: Ülkemizi en uygun formda temsil etmek istiyoruz

Akdeniz Oyunları’nda çift erkekler kategorisinde Serhat Salım ile birlikte gümüş madalya kazanan ulusal badminton atleti Serdar Koca, Fransa’da düzenlenecek olan Badminton Avrupa Kadro Şampiyonası’nda çift erkeklerde uğraş etmeye hak kazandı.

Ulusal atlet bahisle ilgili İhlas Haber Ajansı muhabirine açıklamalarda bulundu. Koca, Avrupa Şampiyonası’na katılacak olmaktan büyük memnunluk duyduğunun altını çizerek, “Avrupa Şampiyonası’na katılmak için çok çalışıyorduk. Bu maksadımıza ulaştık artık önümüzde Fransa var. Oradan da düzgün sonuçlar elde etmek istiyoruz” biçiminde konuştu.

“ÜLKEMİZİ EN DÜZGÜN BİÇİMDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ”

Koca, 11-16 Şubat tarihleri ortasında Fransa’nın Leuven kentinde düzenlenecek şampiyonada Türk halkının dayanağını beklediklerini vurgulayarak, şu tabirlere yer verdi:

“Fransa’da gayret ederken Türk halkının takviyesini ardımızda hissetmek istiyoruz. Kadro olarak şampiyonaya çok âlâ hazırlanıyoruz. Milletimizin duaları bizim için çok değerli. Onların da dayanağıyla Fransa’da ülkemizi en düzgün formda temsil etmek istiyoruz. İnşallah her şey istediğimiz üzere olur.”

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın