"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ortahisar şampiyonluğa göz kırpıyor!

Ligin bitmesine iki hafta kala 33 puanla önder durumda grup, lig ikinciliğini garantiledi. Şampiyonluğun ise favorisi olarak gösteriliyor. Ligde Karşıyaka 30 puanla ikinci, Adıyaman ise 24 puanla 3. sırada yer alıyor.
Grup, önümüzdeki hafta Adıyaman ile deplasmanda karşılaşacak. Ligin son maçında küme liderliği için kendi konutunda Karşıyaka ile çaba edecek.
Teknik Yönetici Adnan Adanur kadronun moral ve motivasyonunun en üst düzeyde olduğunu lisana getirdi. Adanur, “Bu ligde iki küme var. Her iki kümeden birinci ikiye giren gruplar yıl sonunda play-off oynayacak. Play-off’tan birinci çıkan ekip Türkiye şampiyonu olarak Şampiyonlar Ligi’nde Türkiye’yi temsil edecek. İnşallah, grubumuz bu başarıyı gösterir… Şampiyonluk için kadromuzdan epey ümitliyim. Moral ve motivasyonumuz en üst düzeyde… Ortahisar Belediye Liderimiz Ahmet Metin Genç’in maddi ve manevi takviyesiyle iki dönemdir büyük başarılara imza atıyoruz. Teknik ve sportif manada kapasitemizin zirvesindeyiz” sözlerini kullandı.
Öte yandan Ortahisar İşitme Engelliler Futbol Kadrosu, Türkiye şampiyonluğu için 4’lü finalde kırmızı kümenin 1. ya da 2.’si ile uğraş edecek.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın