"Enter"a basıp içeriğe geçin

Michael Schumacher’dan makus haber! Hekimleri açıkladı…

2013 yılında Alp Dağları’nda geçirdiği şanssız kayak kazasının akabinde bitkisel hayatta bulunan Formula 1’in efsane pilotu Michael Schumacher hakkında üzen bir açıklama geldi.

“MUCİZE OLMAYACAĞI BELLİYDİ”

Michael Schumacher’in sıhhat durumunu yakından takip eden iki tabip, Alman pilotun son durumuna ait yeni bir açıklama yaptı. Tabip Phillipe Menasche, Michael Schumacher’in Fransa’nın başşehri Paris’te geçirdiği kök hücre ameliyatını doğruladı. Kök hücre tedavisinden en başından beri ümitlerinin olmadığını belirten Menasche, “Schumacher kök hücre tedavisine girdi. Lakin bu tedavinin en başından beri bir mucize gerçekleşmeyeceği belliydi” dedi.

Bir öbür uzman doktor Jean-Francois Payen ise, 6 yıldır komada olan Michael tedavi çizelgesini paylaşarak hayranlarının sabırlı olmasını istedi. Jean-Francois Payen’in Michael Schumacher hakkında yaptığı açıklamalar şu halde:

“TEDAVİ PLANIMIZA NAZARAN…”

“Hayat arkadaşı Corinna, sürecin zorluğunu ve önlerinde çok uzun bir yol olduğunun farkında. Sıradışı bir irade örneği sergiliyor. Kocasının uygunlaşması için elinden ne geliyorsa yapıyor. Schumacher ve ailesini vakit zaman ziyaret ediyorum. Sıhhat durumuna ait yeni bilgileri de ailesiyle paylaşıyorum. Schumacher’in rejenerasyon dönemi için 1 ila 3 yıllık yapılmış bir plan var. Buna nazaran ilerliyoruz.”

Yaklaşık 6 yıldır ailesi tarafından sır üzere saklanan Michael Schumacher’in tedavisi gözlerden uzak sürdürülüyor. Alman efsanenin mesleği boyunca elde ettiği servetinin büyük bir kısmının tedaviye harcandığı biliniyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın