"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lider Erdoğan tercihini Asker Selamı karesinden yana kullandı

Anadolu Ajansı’nın “Yılın Fotoğrafı” oylamasına katılan Lider Recep Tayyip Erdoğan, spor kategorisinde “Millilerden asker selamı” isimli fotoğrafa oy verdi.

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yılın Fotoğrafları oylamasında spor kategorisinde seçtiği fotoğraf:

LİDER ERDOĞAN’LA BÜYÜK ATILIM YAPTIK

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, spora yapılan yatırımların meyvelerini toplayacaklarını söyledi. Kasapoğlu “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2002’den bu yana tesisleşmede adeta bir ihtilale imza attık ve bu tesisleşmenin, bu yatırımların meyvelerini artık toplayacağız” dedi.

Biz; AK Parti iktidarı olarak, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2002’den bu yana tesisleşmede adeta bir ihtilale imza attık ve bu tesisleşmenin, bu yatırımların meyvelerini artık toplamak istiyoruz. Tesis yapmadaki süratimiz, kalitemiz muhakkak. Bu mevzuda hiç mütevazı olmaya gerek yok. Bilindiği üzere Aralık ayında 2020 yılı bütçesi TBMM’de kabul edildi ve Bakanlığımız için öngörülen ödenek toplam 17 milyar 810 milyon 481 bin TL’dir.

DURMAK YOK

Bu sayının 1 milyar 198 milyon 971 bin TL’si ise yatırım masrafları için öngörülmüştür. Bir diğer sözle, yatırım masraflarımız bütçemizin yüzde 6,73’ünü oluşturmaktadır. Bu memleket de, bu gençlik de hepimizin. Hasebiyle bizim bütün uğraşımız, onların bugününü de yarınını da keyifli ve huzurlu kılmak. Bunun için de hem gençlik hem de spor alanında yatırımlarımız, projelerimiz 2020 yılında da sürat kesmeden devam edecek.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın