"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hokey Ulusal Ekibi Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Trabzon’da sürdürüyor

Portekiz, Belarus ve Danimarka ile B Kümesinde yer alan ay-yıldızlılar, 17 Ocak 2020’de başlayacak şampiyonada birinci ikiye girip bu branşta en üst tertip olan C1 Ligine yükselmeyi hedefliyor.

Trabzon Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, Vilayet Gençlik ve Spor Müdürü Birdal Öztürk ile Spor Şube Müdürü Yusuf Çebi de ulusal kadro kampını ziyaret ederek, atletlere muvaffakiyet temennisinde bulundu.

“ÇOK KRİTİK BİR ŞAMPİYONAYA ÇIKACAĞIZ”

Türkiye Hokey Federasyonu Asbaşkanı Bayram Yüksel, çok kritik bir şampiyonaya çıkılacağını belirterek, “Bu süreçte, her türlü tesis ve altyapı konusunda ülkü bir spor kenti olan Trabzon’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ocak ayında gayemize ulaşacağımıza yürekten inanıyorum zira çok güzel bir takımımız var. Bu grup uzun yıllar milletlerarası arenada kelam sahibi olacak kapasitededir.” diye konuştu.

ANTRENÖR NOURANİ: BU MUVAFFAKİYETİN DAHA ÜST DÜZEYE ÇIKACAĞINA EMİNİM

İranlı antrenör Rajab Nourani de Türk Ulusal Grubu’nun çok güzel bir çıta yakaladığını vurgulayarak, “Bu muvaffakiyetin daha üst düzeye çıkacağına eminim. Türk hokeyinde büyük bir potansiyel var. Çok çalışan, yetenekli bir takımımız var ve bu kapasiteli grupla ocak ayında amacımıza ulaşacağız.” dedi.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın