"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları başladı

Sapanca Gölü’ndeki Kırkpınar parkurunda düzenlenen yarışlara, çok sayıda atlet katıldı.

Atletlerin, ferdi ve grup halinde çaba ettiği kupada, bin ve 2 bin metrelik parkurda yarışlar gerçekleştirildi.

Tertip, yarın yapılacak karşılaşmaların akabinde sona erecek.

Şampiyonada birinci gün yarışlarında alınan sonuçlar şöyle:

Master erkekler 2 ikili: 1. Mehmet Egeli-Ozan Tetik, 2. Serhat Dizdaroğlu-Özgür Çubukçu, 3. Orhan Öztürk-Ferit Toska

Master erkekler 1 ikili: 1. Emre Sunay, 2. Kerim Can Ertuğ, 3. Mustafa Yıldız

Master bayanlar 1 ikili: 1. Elif Lermi Bekdemir, 2. Aslıhan Dizdaroğlu, 3. Sena Serhadlıoğlu

Yıldız kızlar 4 ikili: 1. Galatasaray “A”, 2. Fenerbahçe “A”, 3. Galatasaray “B”

Yıldız erkekler 1 ikili: 1. Fenerbahçe “A”, 2. Galatasaray “A”, 3. Şişecam Çayırova

Yıldız erkekler 2 tek: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray, 3. Anadolu Hisarı Kürek

Yıldız erkekler 2 ikili: 1. Galatasaray “A”, 2. Fenerbahçe, 3. Galatasaray “B”

Yıldız erkekler 4 tek: 1. Galatasaray “A”, 2. Fenerbahçe, 3. Galatasaray “B”

Küçük kızlar 4 ikili: 1. Hereke Nuh Çimento Kürek, 2. Sümerspor Kürek, 3. Sakarya Gençlik Merkezi

Küçük erkekler 1 ikili final: 1. Galatasaray “A”, 2. Orta Doğu Teknik Üniversitesi “B”, 3. Van Edremit Gençlik

Küçük erkekler 2 ikili: 1. Galatasaray “A”, 2. Fenerbahçe “A”, 3. Galatasaray “B”

Master bayanlar 2 ikili: 1. Aslıhan Dizdaroğlu-Harika Salepçioğlu, 2- Sena Serhadlıoğlu-Ayfer Çelenk

Master erkekler 4 ikili: 1. Orhan Öztürk-Ferit Toska-Yavuz Kuban-Cemal Şenyuva, 2. Mehmet Egeli-Ozan Tetik-Mustafa Yıldız-Emre Sunay

Genç kızlar 2 tek: 1. Fenerbahçe “A”, 2. Galatasaray, 3. Sakarya Gençlik Merkezi

Genç kızlar 1 tek: 1. Galatasaray “A”, 2. Fenerbahçe “A”, 3. Sakarya Gençlik Merkezi

Genç kızlar 2 ikili: 1. Galatasaray, 2. Fenerbahçe “A”, 3. Şişecam Çayırova

Yıldız erkekler 4 ikili: 1. Fenerbahçe, 2. Galatasaray “A”, 3. Galatasaray “B”

Yıldız erkekler 8 dümenci: 1. Galatasaray, 2. Fenerbahçe, 3. Adana Gençlik ve Spor

Deniz küreği 19 yaş altı kızlar 4 ikili dümenci: 1. Denizciler, 2. Altınboynuz, 3. Sümerspor Kürek

Deniz küreği 19 yaş altı erkekler 2 ikili: 1. Türk Balıkadamlar, 2. Fenerbahçe, 3. Sümerspor Kürek

Deniz küreği 19 yaş altı erkekler 1 ikili: 1. Sümerspor Kürek, 2. Beşiktaş, 3. Sakarya Gençlik Merkezi

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın