"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gaziantep Polisgücü keyifli sona ulaştı!

Alanya Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen Eurohockey Indoor Club Trophy 2020’nin final maçında İngiltere’nin East Grinstead grubuyla karşılaşan Gaziantep Polisgücü, alandan 6-4 galibiyetle ayrılarak şampiyonluğunu ilan etti.

Türkiye’nin bir üst lig olan Eurohockey Indoor Club Cup’a yükseldiği şampiyona sonrası düzenlenen merasimle, temsilcimiz Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Ekibi kupasını Türkiye Hokey Federasyonu (THF) Lideri Sadık Karakan’ın elinden aldı. THF Lideri Karakan, Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Lideri Mehmet Kaplan ve kadro oyuncularını kutlayarak “Türkiye ismine kıymetli bir misyonu yerine getirdiniz. Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.
Kulüp Lideri Kaplan da kupanın kendileri için büyük bir onur olduğunu, Türkiye’nin Avrupa’da en üst lige çıkmasından ötürü duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. Düzenlenen merasimde şampiyonluk madalyası alan sportmenler da sevinçlerini arkadaşlarıyla paylaştı. Bu yıl Gaziantep’in mesken sahibi olduğu ve Alanya’da düzenlenen turnuvada Türkiye birinci olurken, ikinciliği Hırvatistan, üçüncülüğü ise Fransa kazandı.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın