"Enter"a basıp içeriğe geçin

Fenerbahçeli Sloukas’tan 10 Kasım’da skandal hareket!

Fenerbahçe Beko’nun Beşiktaş ile karşı karşıya geldiği uğraşta 10 Kasım’a özel hazırlanan Atatürk’ü anma pankartına dokunmaması toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Maç öncesi sarı lacivertli oyuncular ellerinde “81. yılında Ceddimizi hasret ve hürmetle anıyoruz” yazılı pankart ile çıktı. Fenerbahçe Beko, bu anları resmi Twitter hesabından paylaştı. Görüntü’nün altına yorum yapan taraftarlar Sloukas’ın pankartı tutmadığını farketti ve “Sloukas neden tutmuyor?” halinde yorumda bulundular.

SLOUKAS ATATÜRK PANKARTINA DOKUNMADI

Fenerbahçe Beko’nun resmi Twitter hesabından paylaştığı imajlarda maça 10 Kasım’da Atatürk’ü anmak için hazırlanan ve üzerinde “81. yılında Ceddimizi hasret ve hürmetle anıyoruz” yazan bir pankartla çıktığı görülürken, Yunan basketbolcu Kostas Sloukas pankarta dokunmadı. Bu hareketi Fenerbahçeli taraftarlardan reaksiyon topladı.

SLOUKAS AÇIKLAMA YAPTI

Yunan basketbolcu bu olayların gündem olmasından bir müddet sonra açıklama yaptı.

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada Sloukas “Lütfen, bunu kimse tez edemez. Ben bu ülkeye ve bu kadroya büyük hürmet duyuyorum. 5 yıldır buradayım. Bu ülkeye ve tarihine hürmet duyuyorum” tabirlerini kullandı.

TARAFTARLAR REAKSİYONLU

Sloukas’ın bu hareketi yalnızca Fenerbahçeli değil pek çok taraftarı kızdırırken sarı lacivertli taraftarlar “Ata’mızın pankartını tutmayan adamın bu ekipte işi yok”, “Hemen parası neyse verilip gönderilmeli”, “Kasıtlı tutmadığı belirli, gönderin gitsin” ve gibisi yorumlarda bulundu.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın