"Enter"a basıp içeriğe geçin

Etnospor’a yıldız yağmuru!

Dünya Etnospor Kültür Şenliği (DEK), yapılan etkinliklerle Atatürk Havalimanı’nda başladı. Bu yıl 4.’sü düzenlenen ve 4 gün sürecek şenlikte dün yıldız yağmuru vardı. G.Saray’dan Falcao ve Muslera ile F.Bahçe’den Muriqi, kaptan Emre Belözoğlu, birinci gününde şenliğe iştirak göstererek, Dünya Etnospor Konfederasyon Lideri Bilal Erdoğan ile ok atışı yaptı. Eski futbolculardan Rıdvan Dilmen, Tolunay Kafkas, Hami Mandıralı, Mehmet Aurelio, Mustafa Doğan, Ogün Temizkanoğlu ve Nihat Kahveci de şenliğin birinci gün aktifliklerine katıldı. Şenliğe katılan Başakşehirli Arda Turan ile Gökhan İnler de atlı spor şovlarını izledi.

ÇOK KIYMETLİ BİR ŞENLİK

F.Bahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Etnospor Kültür Şenliği üzere şenlikleri çok kıymetli bulduğunu belirtti. Deneyimli orta saha, “İlerleyen, değişen, gelişen ve her vakit üreten bir kuşağın olması hayalim. Tıpkı vakitte kendi kıymetini bilen, kendi sporuna, kıymetlerine sahip çıkan böylesine bir şenliği çok kıymetli buluyorum. Destekleyen Bilal Erdoğan’a ve herkesin verdiği emeğe sağlık” dedi. Ok alanına gelen Emre, favori olarak kadro arkadaşı Muriqi’yi desteklediğini söyleyerek, “Ben ok atmayı bilmiyorum. Vedat atacak. Ben de Vedat’ı favori olarak gösteriyorum” diye espri yaptı.

MURIQI: SPOR BİRLEŞTİRİCİ BİR ÖGE

Muriqi, festivalleilgiliolarak,”Buradaönemli olanfestival. Ne kadar çok katılımolursa o kadar güzel. Çünküspor birleştirici bir ögedir.O yüzden bu tıp şenliklere,her vakit her yerde destekolacağız” dedi. Ok atışlarındabaşarılı olduğu görülenMuriqi, “Daha evvel hiçok atmadım. Futboldan çokvakit bulamıyoruz o yüzdenkendi işimize odaklanıyoruz”itirafında bulundu.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın