"Enter"a basıp içeriğe geçin

Can ve Deniz Öncü kardeşler yarışlara konutlarında hazırlanıyor

Yetenekleriyle ön plana çıkan Öncü kardeşlerden Can Öncü, Dünya Süpersport Şampiyonası’nda yarışıyor. Turkish Puccetti Racing Team ismine yarışan Can ayrıyeten en geç GP şampiyonu unvanına sahip bir isim. Dünya Moto 3 Şampiyonası’nda Red Bull KTM Tech3 grubu ismine yarışan Deniz Öncü ise, Asya Kupası Şampiyonu ve Avrupa Süpermoto Şampiyonu olmayı başardı.

‘EVDE KAL’ BİLDİRİSİ VERDİLER
İdmanlarına meskenlerinin bahçesinde devam ettiklerini belirten Can Öncü, “Şu anda koronavirüsten ötürü yarışlarımızın hepsi ertelendi. Biz de idmanlarımızı daha çok bahçemizde yapıyoruz, olabildiğince daha dikkatli olmaya çalışıyoruz. Siz de beşerlerle aranızdaki arayı olabildiğince müdafaaya çalışın, dikkatli olun. En kısa müddette pistlere dönüp, sizlere eğlenceli yarışlar göstermek istiyorum. Koronavirüsü atlattıktan sonra hepinizle görüşmek üzere” sözlerini kullandı.

DENİZ ÖNCÜ: UMUYORUM Kİ DÜNYADAKİ DURUMLAR DÜZGÜN BİR HAL ALIR
Zarurî olmadıkça vatandaşların konuttan çıkmaması gerektiğine vurgu yapan Deniz Öncü ise, “Bildiğiniz üzere 2020 yılında koronavirüs ortaya çıktı. Çok süratli halde yayılıyor, beşerden beşere geçiyor. Devletimizin dediği üzere lütfen sokağa çıkmayın. Olabildiğince meskende kalın. Gereksiniminiz halinde dışarı çıkın. Zira nitekim süratli yayılıyor ve bu virüs öldürücü bir şey. Bildiğiniz üzere bizim dönemimiz da Haziran, Temmuz aylarına kadar ertelendi. Umarım daha da ertelenmez ve bu virüs ortadan kalkar. Umarım ki biz yarışlara gideriz ve dünyadaki durumlar düzgün bir hal alır. Lütfen herkes konutunda kalsın. Bizler de meskende kalıp, idmanlarımızı konutta yapmaya çalışıyoruz” formunda konuştu.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın