"Enter"a basıp içeriğe geçin

Büyükşehir Belediye sportmeni Avrupa yolunda

Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü atleti Birsen Özer, İşitme Engelli Taekwondo Türkiye Şampiyonasında kilosunda şampiyon olarak Avrupa Şampiyonasına katılacak.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan İşitme Engelli Taekwondo Türkiye Şampiyonasına katılan Malatya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Sportmeni Birsen Özer 55 kiloda Türkiye Şampiyonu oldu. Özeri önümüzdeki Kasım ayında yapılacak İşitme Engelliler Taekwondo Avrupa Şampiyonasında Malatya ve Türkiye’yi temsil edecek.

Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Antrenörü Vahap Genç, haftanın 6 günü Malatya Büyükşehir Belediyesi Muhammed Ali Clay Spor Salonunda idman yaptıklarını söyleyerek emellerinin gençlerin makûs alışkanlıklardan uzak durup vatanını, milletini ve bayrağını seven kuşaklar yetiştirmek olduğunu tabir etti.

Genç, Malatya Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan’a spora ve atlete verdiği takviyelerden ötürü teşekkür ederek şimdiye kadar birçok muvaffakiyete imza attıklarını belirterek muvaffakiyetlerinin daha da tepeye ulaşacağını söyledi.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın