"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bu günler geçer

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2021’e ertelenen 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na kota alan ulusal atletlerle görüntü konferans yoluyla görüştü. Bakan Kasapoğlu, görüşmede koronavirüs salgınına ait alınan önlemler ve yapılacak çalışmaları kıymetlendirdi. Paralimpik atletlere hitaben “Sizleri özledik” diyen Bakan Kasapoğlu, “Bu süreç geçtikten sonra daima birlikte buluşacağız, hasbihal edeceğiz, sevinçlerimizi paylaşacağız” tabirlerini kullandı.

VİZYONUN KIYMETİ ORTAYA ÇIKTI
Tüm dünyanın koronavirüs nedeniyle sıkıntı bir s üreçten geçtiğini belirten Kasapoğlu, “Hamdolsun ülke olarak her vakit, sıkıntı anlardaki dayanışmamız, birliğimiz ve beraberliğimiz, herkese örnek olacak nitelikte” dedi. Bakan Kasapoğlu, Türkiye’nin sıhhat ve öbür alanlardaki altyapısının güçlü olduğuna değinerek, “Sayın Cumhurbaşkanı’mızın son 18 yılda ortaya koyduğu vizyonun ne kadar bedelli olduğunu bir sefer daha görmüş oluyoruz” diye konuştu.

YUNUS MALLI’YA GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir aile üyesinin korona virüs testinin olumlu çıkması nedeniyle Almanya’daki konutunda karantinada bulunan ulusal futbolcu Yunus Mallı’yı telefonla arayarak geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın