"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bakan Kasapoğlu istekli gençlerle buluştu

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Biz Anadolu’yuz-Hasbihal” projesi kapsamında Balıkesir, Muğla ve Mardin’den gelen istekli gençlerle bir ortaya geldi.

“Biz Anadolu’yuz-Hasbihal” projesi kapsamında Balıkesir, Muğla ve Mardin’den gelen gençler, oluşturdukları çalışma kümeleri ile birçok yeni projeyi hayata geçirmek ismine birinci adımı attı.

Proje kapsamında Bakanlık konferans salonundaki buluşmada istekli gençler, kendilerine verilen müddette projelerinin oluşma evresini, hedeflediği kitleyi ve gayelerini Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na sundu. Bakan Kasapoğlu, hazırladıkları projeler için istekli gençlere teşekkür ederken her türlü dayanağı ve imkanı kendileri için seferber edeceğini vurguladı.

“Sizlerin bakanlığımıza gelmesi, burada ülkemiz için çalışmalar yapması bizleri memnun ediyor.” diyen Bakan Kasapoğlu, “Bakanlığımızın kapıları sizlere arkasına kadar açıktır. Hazırladığınız projeleri dinlerken çalışkanlığınız ve vatanperverliğiniz bizleri gururlandırıyor. Bu çalışma azminizi gönülden kutluyor ve her gününüzün bir evvelki gününüzden daha verimli, daha farklı olması ismine durmadan çalışmanızı öneriyorum.” sözlerini kullandı.

“AİLENİN GÜÇLÜ OLDUĞU TOPLUMLAR, GÜNÜMÜZDE MÜREFFEH BİR KONUMDADIR”

Güçlü toplumların oluşmasında aile ve dostluk kavramlarının büyük değer taşıdığını vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Ailenin güçlü olduğu toplumlar, günümüzde müreffeh bir pozisyondadır. Güçlü toplumlar için güçlü beyinler tek başına yetmez. Birebir vakitte güçlü bir vücuda de gereksinim vardır.” diye konuştu.

Türkiye’nin dört bir yanına inşa edilen spor tesisleri ve gençlik merkezlerinin her vakit gençlerin hizmetinde olduğunu kaydeden Kasapoğlu, “Bu tesisleri hizmete açmak nasıl bizim vazifemiz ise o tesisleri doldurmak da sizin vazifeniz. Sizleri seviyoruz ve sizlere güveniyoruz. Bütün gücümüzü sizlerin daha âlâ yetişmesi ismine kullanıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın