"Enter"a basıp içeriğe geçin

Altaylı Yılmaz Özeren: Bu ortayı ruhsal olarak atlatacak gruplar ön plana çıkacak

Altay’dan yapılan açıklamaya nazaran 32 yaşındaki orta saha oyuncusu Yılmaz Özeren, Altay TV’nin Instagram canlı yayınına katılarak gündeme ait açıklamalarda bulundu.

Liglerin ertelenmesinin akabinde teknik yönetici Yalçın Koşukavak’ın verdiği programa nazaran egzersizlerini yaptığını aktaran Yılmaz Özeren, konutta ferdi çalışmaların yanı sıra tesislerde izole bir formda idmana çıktığını söz etti.

Orta verilmeden evvel grup olarak çok yeterli bir hava yakaladıklarını kaydeden Yılmaz, açıklamasında şu tabirlere yer verdi:

“Bu virüs insanları ruhsal olarak etkiledi. Futbolcular olarak bizler de etkilendik. İşimiz futbol oynamak olduğu için ligler başlayacakmış üzere kendimizi hazır tutmak zorundayız. Alışılmış ki her ne kadar kişisel çalışsak da bu toplu bir halde idman yapmaya benzemiyor. Sonuçta futbol alanda 22 kişi ile oynanan bir oyun. Benim şahsi fikrim yine ligler başladığı vakit bu ortayı ruhsal olarak atlatacak kadrolar ön plana çıkacaktır. İnşallah bu süreç bir an evvel biter. Futbol oynamayı çok özledik.”

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın