"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aktüel haberler (26.07.19)

PHELPS’Ä°N REKORUNU KIRDI
Güney Kore’deki Dünya Yüzme Şampiyonası’nda iki dünya rekoru kırıldı. Erkekler 100 metre kelebekte ABD’li Dressel, 49.50’lik derecesiyle efsane yüzücü Michael Phelps’in (49.82) 10 yıllık rekorunu kırdı. Bayanlar 200 metre sırtüstünde de ABD’li Smith, 2.03.35’le Franklin’in (2.04.06) 2012’deki rekorunu geride bıraktı.

POTANIN GENÇLERİ SAHNEDE
FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası bugün oynanacak maçlarla başlıyor. A Kümesi’nde yer alan ulusallar, birinci maçında bugün 16.45’te Büyük Britanya ile oynayacak. Yunanistan’ın Volos kentinin konut sahipliğinde gerçekleştirilecek 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası 27 Temmuz- 4 Ağustos ortasında düzenlenecek.

‘FURKAN’IN GELECEĞİ PARLAK’
NBA’de Philadelphia 76’ers Oyuncu Geliştirme Yönetici Yardımcısı ve Şut Antrenörü John Townsend, oyuncusu olan ulusal basketbolcumuz Furkan Korkmaz’a övgü yağdırdı. Townsend, “Furkan çok âlâ bir NBA oyuncusu. Çok daha başarılı olacak. Zira hem şut atabilen hem de potaya gidebilen bir oyuncu” diye konuştu.

POTADA FİKSTÜR ÇEKİMİ AY SONUNDA
Tahincioğlu Basketbol Harika Ligi’nde 2019-2020 dönemi fikstür çekimi 31 Temmuz Çarşamba günü yapılacak. Crowne Plaza Florya’da 13.00’te yapılacak kura çekimiyle Tahincioğlu Basketbol Üstün Ligi’nde yeni dönem fikstürü muhakkak olacak.

LA LIGA’DA YENi BiR PERİYOT BAŞLIYOR
İspanya Futbol Federasyonu, lig maçlarının sırf Cumartesi ve Pazar günü oynanmasına karar verdi. Buna nazaran önümüzdeki dönemden itibaren lig müsabakaları Cuma ve Pazartesi oynanmayacak. 2. Lig’de de bu kural geçerli olacak.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın