"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aktüel haberler (14.10.2020)

TÜRKİYE’Yİ ASLA UNUTAMIYOR
Dünyanınen değerli akrobasi uçuşu pilotlarından biri olan Dario Costa, Red Bull Sky Tour kapsamında uçuş şovları ile herkesin gözlerini gökyüzüne çevirdi. Marmaris, İstanbul ve Gaziantep’te şov yapan Costa, “25 ülkede şov yaptım. Ortalarında en unutulmazı Türkiye oldu” dedi.

REKOR KIRACAK
Ünlü sportmen Mehmet Soytürk’ün, Salomon Cappadocia Ultra Trail’in 63 km’lik parkurunu 5 saatin altında bitirme gayesiyle hazırlandığı aktiflik cumartesi günü gerçekleştirilecek. Başarılı atlet, aktiflikte rekoru kırabilirse tarihi bir muvaffakiyete imza atacak.

NADAL’A ÜSTÜN LİYAKAT NİŞANI
İspanyahükümeti, Rafael Nadal’a üstün liyakat nişanı verilmesi kararı aldı. Hükümet Sözcüsü Maria Jesus Montero, İspanyol sporuna verdiği katkılardan ötürü bu kararı aldıklarını söyledi. Son olarak Fransa Açık Tenis Turnuvası’nı kazanan 34 yaşındaki Nadal, 20. grand slam zaferine ulaştı.

EFELER’DE DÖRT MAÇ
AXASigorta Efeler Ligi’nde dört erteleme maçı bugün oynanacak. Günün programı şöyle: 13.00: Arhavi-Arkasspor, 16.00: Sorgun Belediye-Tokat Plevne, Afyon Belediye-Galatasaray, 17.00: Altekma-İstanbul BB.

ZENİT’E HÜKMEN!
8oyuncusunda koronavirüs çıkan Zenit’in, Avrupa Ligi’ndeki Baskonia ve Valencia maçlarının oynanmayacağı açıklandı. En az 8 oyuncu bildirmesi gereken Rus takımının, 20-0 hükmen mağlup sayılması bekleniyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın