"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ahmet Öküzcüoğlu: Kulüplerimize birinci etapta 5’er bin TL katkıda bulunduk

Alaşehir Belediye Lideri Ahmet Öküzcüoğlu, seçim öncesi yaptığı çalışmalarda mahallî kulüplere dayanak kelamını yerine getirdi. Alaşehir Belediyesi tarafından ilçede spor aktivitelerinin geliştirilmesi ve gençleri spora yönlendirilmesi gayesiyle 5’er bin TL’lik maddi takviye sağlandı.

Dayanak sağlanan spor kulüpleri Alaşehir Belediye Lideri Ahmet Öküzcüoğlu’nu ziyaret etti. İlçede spor faaliyetlerini desteklemeye devam edeceklerini belirten Lider Öküzcüoğlu, “Alaşehirimizdeki mahallî spor kulüplerimiz için seçim meydanlarında belediyemiz gelirlerinden spor kulüplerine hisse ayıracağımızı söylemiştik. Bu kelamımızı çabucak yerine getirmek istiyorduk, lakin bu güne nasip oldu. Spor kulüplerimiz inşallah vakit içerisinde kendi yarar kapılarını sağlayacaklar. Biz bu gün verdiğimizi kelamı tutmanın sevincini yaşıyoruz. Kulüplerimize birinci etapta 5’er bin TL katkıda bulunduk. Artık gençlerimize daha uygun spor alanları yaratabilmek için çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde hükümetimizin de takviyeleriyle spor stadyumumuzda yeni çimlendirme ve bakım çalışmalarına başlanacak. O vakit daha rahat ve daha sağlıklı ortamlarda spor yapma imkanı bulacağız” dedi.
Spor kulüpleri ismine konuşan Yeşilyurtspor Kulübü Lideri Mehmet Ari, “Bu yaptığınız yardımlardan ötürü tüm spor kulüpleri ismine teşekkür ediyoruz. Yarınlara daha yeterli futbolcu yetiştirebilmek için gençlerimizi kahve köşelerinden kurtarmak için alkol, uyuşturucu üzere makus alışkanlıklardan koruyabilmek için bu cins ekonomik katkılar çok kıymetli. Katkılarınız için teşekkür ediyoruz” dedi. Kulüplere yardım toplantısına Alaşehir Belediye Lider Yardımcıları Halis Özcan ve Halil Koç’un yanı sıra takviye alan kulüp liderleri katıldı.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın